logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Z radością informujemy, że zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z  21 grudnia 2021 r. o zmianie i sprostowaniu komunikatu w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymuje 100 pkt.

Przygotowała i opracowała:
kpt. dr inż. Sylwia Boroń, Szkoła Główna Służby Pożarniczej;
Adres do korespondencji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Stopnie naukowe doktora habilitowanego w dyscyplinie architektura i urbanistyka (informacje podano w następującym porządku: miejsce zatrudnienia; stopień nadany przez; tytuł osiągnięcia naukowego) dr hab. Waldemar Komorowski; Wydział Architektury, Politechnika Krakowska (PKr); Wydział Architektury, PKr; „Studia nad architekturą mieszkalną Krakowa czasów staropolskich (XIII – XVIII w.)”; dr hab. inż. arch.Wojciech Niebrzydowski; Wydział Architektury, Politechnika Białostocka; Wydział Architektury, Politechnika Krakowska; „Architektura brutalistyczna a idee Nowego Brutalizmu”;