logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

2019 r. to szczególny czas dla firmy Röben, która świętowała jubileusz 25-lecia działalności w Polsce. Z tej okazji przeprowadzono modernizację w Zakładzie Produkcyjnym nr 2 (dachówczarni), dzięki której stał się on jednym z najbardziej innowacyjnych, a co za tym idzie wydajnych zakładów produkcyjnych w naszym kraju.

W 1994 r., w Środzie Śląskiej został otwarty pierwszy zakład firmy Röben, produkujący cegły klinkierowe. Początkowo wytwarzano w nim klinkier zaledwie w czterech kolorach, jednak od tego czasu wiele się zmieniło. Na przestrzeni lat obok fabryki cegieł klinkierowych powstały dwie dachówczarnie. Oferta produktów była rozszerzana wraz ze wzrostem zainteresowania klientów ceramiką budowlaną. Ogromne doświadczenie, zdobyte na przestrzeni lat, pozwoliło na produkcję ekologicznych produktów, które łączą w sobie doskonałe parametry techniczne, trwałość oraz estetykę.Obecnie w ofercie marki Röben można znaleźć ponad 1500 produktów.

Czytaj więcej / Read more >>

Materiały Budowlane 12/2019, strona 62 (spis treści >>)