logo
ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

Zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z 1 grudnia 2021 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych Autor za publikację artykułu w czasopiśmie naukowym MATERIAŁY BUDOWLANE otrzymuje 40 punktów

prof. Maria Kaszyńska, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

 

Tegoroczna edycja konferencji, zorganizowanej przez Wydział Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, Szczeciński Oddział PZITB oraz Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie, odbyła się 20 – 24.05.2019 r. tradycyjnie w Międzyzdrojach, po raz pierwszy pod nazwą International Conference on Structural Failures – Awarie Budowlane. W konferencji udział wzięło 480 osób, reprezentujących wyższe uczelnie i instytuty naukowe, firmy consultingowe i wykonawców, nadzór budowlany, urzędy i administrację, biura projektowe i wydawnictwa oraz przedstawiciele z USA, Niemiec, Holandii i Malezji.

Konferencja „Awarie Budowlane” wzbogaca uczestników nie tylko o wiedzę, ale także branżowe kontakty. Zagadnienia poruszane w referatach umożliwiają naukę na cudzych błędach i stanowią doskonałą lekcję dla wszystkich zainteresowanych procesem budowlanym. Organizatorzy wyrażają nadzieję, że konferencja przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa konstrukcji budowlanych oraz ograniczenia liczby katastrof i awarii budowlanych. Kolejna jubileuszowa XXX konferencja odbędzie się w maju 2021 r.

Czytaj więcej >>

Materiały Budowlane 7/2019, strona 71 (spis treści >>)