logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

Danuta Matynia: W 2018 r. Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń (SSO) świętowało 15-lecie działalności. Jak można podsumować dokonania tej organizacji?
Jacek Michalak: Po piętnastu latach działalności SSO zrzesza trzydziestu jeden członków, wśród których poza producentami systemów ociepleń są także producenci komponentów do systemów ociepleń oraz dwa stowarzyszenia branżowe. Jesteśmy jedną z najbardziej reprezentatywnych organizacji producenckich w budownictwie. Choć członkowie SSO na co dzień rywalizują z sobą, to potrafią pracować wspólnie na rzecz rozwoju rynku ociepleniowego. W mojej ocenie to właśnie dobra współpraca wszystkich liczących się na rynku firm tej branży jest jednym z najważniejszych osiągnięć Stowarzyszenia. WSSO koncentrujemy się na kwestiach technicznych i podejmujemy działania popularyzujące rozwiązania energooszczędne. Niezależnie od tego, jaką firmę reprezentujemy,wspomniane kwestie łączą wszystkich członków.

Czytaj więcej >>

Materiały Budowlane 1/2019, strona 10-11 (spis treści >>)