logo

ISSN 0137-2971, e-ISSN 2449-951X

100 punktów za artykuły naukowe!

Zgodnie z Komunikatem Ministra Nauki z 5 stycznia 2024 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych, autorzy za publikację artykułów naukowych w miesięczniku „Materiały Budowlane” z dyscyplin: inżynieria lądowa, geodezja i transport; architektura i urbanistyka; inżynieriamateriałowa; inżynieria chemiczna; inżynieria mechaniczna, a także inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka, otrzymują 100 pkt.

mgr inż. Rafał Musiał; Sika Poland Sp. z o.o.

Adres do korespondencji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przysłowie, że „czas to pieniądz”, jest zawsze aktualne. Szczególnego znaczenia nabiera podczas remontów użytkowanych obiektów przemysłowych, budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. W związku z tym bardzo dobrze zostały przyjęte wprowadzone na rynek przez firmę Sika dwa nowatorskie rozwiązania, chronione patentami, przyspieszające remont posadzek w budownictwie przemysłowym oraz mieszkaniowym i komercyjnym. Chronią one również środowisko naturalne, gdyż eliminują potrzebę usuwania warstw nośnych posadzek. Nie wytwarza się więc gruzu, hałasu i kurzu podczas kucia starych podłoży oraz oszczędza na transporcie. 

 

 

Czytaj więcej / Read more >>

Materiały Budowlane 10/2019, strona 18-19 (spis treści >>)