Leca uruchomiła nową bezpłatną usługę „Pogotowie projektowe”. Osoby zainteresowane konsultacją projektu mogą skorzystać ze wsparcia doradców technicznych Leca. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie bądź za pośrednictwem e-maila. Eksperci Leca kontaktują się z projektantem w ciągu 24 godzin.

Nowa usługa Leca „Pogotowie projektowe” jest kontynuacją i rozszerzeniem dotychczasowych działań firmy mających na celu ułatwienie pracy projektantom. Osoby zainteresowane konsultacją projektu mogą skorzystać ze wsparcia doradców technicznych. Wystarczy napisać (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub zatelefonować (tel. 505 172 083, 505 172 082). Eksperci Leca kontaktują się z projektantem w ciągu 24 godzin, a w razie potrzeby również do niego dojeżdżają.

Warto wiedzieć, że firma Leca udostępniła ponad 300 gotowych rozwiązań, m.in. podłóg na gruncie, zielonych dachów, izolacji rurociągów czy remontu stropów. Szczegółowe opisy wraz z bogatą dokumentacją techniczną (w tym rysunki CAD) zamieszczone są na stronie internetowej www.leca.pl w specjalnej zakładce „Dla projektanta”.

Do dyspozycji projektantów są również programy i narzędzia kalkulacyjne usprawniające wykonywanie obliczeń cieplno-wilgotnościowych oraz wspomagające projektowanie w zakresie zielonych dachów, izolacji rur w gruncie i geotechniki, a także biblioteka BIM.

Leca produkcją keramzytu w Polsce zajmuje się ponad 40 lat. Leca® KERAMZYT dostarczany jest do odbiorców na terenie całego kraju.

Źródło: Leca

14.09.2018 r.