Potrzebujesz wsparcia w nauce? Nie wiesz, gdzie szukać materiałów do pracy magisterskiej lub licencjackiej? U nas masz profesjonalną wiedzę zawsze w zasięgu ręki – na komputerze, tablecie czy telefonie. Zapraszamy do Wirtualnej Czytelni Wydawnictwa SIGMA-NOT!

Potrzebujesz wsparcia w nauce – nie wiesz, gdzie szukać? W Wirtualnej Czytelni Wydawnictwa SIGMA-NOT masz gotowe materiały zawsze w zasięgu ręki. Za jedyne 50 zł otrzymasz dostęp do wszystkich numerów interesującego Cię tytułu, np. miesięcznika "Materiały Budowlane" na cały kwartał w wersji elektronicznej. Za kolejny tytuł zapłacisz jedynie 10 złotych!

Nie czekaj i zamów dostęp już dzisiaj, a praca napisze się sama!
Wypełnij formularz na stronie
sigma-not.pl/strona-6738-promocja-studencka.html

 

Regulamin promocji studenckiej

1. Promocja skierowana jest do osób, które nie ukończyły 26 r.ż. oraz posiadają ważną legitymację studencką.
2. Promocja obowiązuje od dnia 10 maja (do odwołania) i upoważnia do dostępu do Wirtualnej Czytelni Wydawnictwa SIGMA-NOT Sp. z o.o. na okres trzech miesięcy od dnia zakupu.
3. Warunki skorzystania z promocji:

  • wybór 1, 2 lub 3 czasopism o interesującej dla Was treści,
  • rejestracja w Portalu Informacji Techniczne,
  • opłacenie kwoty 50, 60 lub 70 zł za dostęp do artykułów odpowiednio 1, 2 lub 3 tytułów,
  • przesłanie skanu legitymacji studenckiej uczestnika promocji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • po potwierdzeniu wpływu środków na konto, otrzymacie hasło dostępowe (loginem jest adres e-mail podany przy rejestracji),
  • dostęp do artykułów wybranych czasopism realizowany jest po zalogowaniu na stronie www.sigma-not.pl/profil-logowanie.html lub wirtualna-czytelnia.sigma-not.pl/wirtualna/start.xhtml.

4. Szczegółowy opis dostępu i warunków technicznych zawarty jest w regulaminie Portalu Informacji Technicznej na http://www.sigma-not.pl/strona-6-regulamin-uslug.html.

08.06.2018 r.